Репітери 4G LTE (1800/2600)

В этой категории нет товаров.

Що таке 4G мережі (LTE) і навіщо вони потрібні?

В першу чергу це етапи розвитку мереж мобільного зв'язку. Які супроводжуються поліпшенням якості голосового зв'язку, а також збільшенням швидкості доступу в інтернет. Для роботи в мережах 4G у Вас повинна бути відповідна симкарта, смартфон і звичайно ж 4G покриття.

Завдання нашої компанії надати Вам найбільш якісний підсилювач 4G сигналу, який дозволяє розширити зону дії покриття від операторів Київстар, Vodafone, lifecell. Він з себе представляти ретрансляція 4g, який встановлюється в приміщенні, а також прийомна антена на вулиці і одна / декілька сервісних антен в приміщенні. Поліпшення якості сигналу отримають всі мобільний пристрої, які буду знаходиться в зоні його дії. Посилення 4g сигналу дозволяє не тільки збільшити швидкість доступу в Інтернет, а й забезпечити якісний голосовий зв'язок. Звичайно ж його можна застосовувати як підсилювач інтернет сигналу 4g для об'єктів, де немає можливості прокладки інтернет кабелю. Швидкість передачі даних може досягати до 40 Мбіт / сек завантаження і до 20 Мбіт / сек на вивантаження, що цілком достатньо для роботи невеликого офісу. Такий підсилювач lte сигналу також дозволяє отримати швидкісний доступ і приміським домівках, селищам.

Підсилювач для 4G сигналу купити в Україні

Підсилювач стільникового зв'язку 4g розраховується індивідуально виходячи з завдання клієнта. Це може бути як готовий комплект для самостійної установки, так і велика система з роботою на кількох поверхах будівлі і одночасно в декількох стандартах зв'язку. Останнім часом став найбільш популярний підсилювач сигналу 3g 4g в діапазонах 1800 МГц + 2100 МГц. Така комбінація дозволить поліпшити якість сигналу всіх існуючих стандартів зв'язку станом на 2018 рік і з перспективою до 2022 року. Посилення 4g також можна забезпечити в діапазоні 2600 МГц, але це в основному стосується тільки місць з великою концентрацією абонентів, тому що на цих частотах максимальна дальність від базової станції не повинна бути більше 1-3 км.

Чому краще всього брати підсилювач стільникового сигналу 4g саме EurolinkTM?

  • Надійний польський виробник
  • Термін гарантії 18 місяців
  • 100% відповідність заявленим параметрам
  • Чи не заважає операторам мобільного зв'язку
  • Великий модельний ряд, щоб вибрати відповідний 4g ретрансляція

Підсилювач сигналу 4g для телефону від компанії EurolinkTM поставляється з російськомовної інструкцією і кваліфікованої технічною підтримкою. Наші інженери знаходяться в більш, ніж 15 містах України і готові зробити професійний монтаж. На нашому сайті Ви можете купити підсилювач сигналу 4g lte для будь-яких операторів зв'язку і на будь-яку площу покриття.